Şirket Profili       

2000’li yıllarda mühendislik hizmetleri veren bir proje firması olarak faaliyete geçtik. Gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli kendini geliştiren bir yapı ile ülke genelinde kendini kanıtlamış bir sistem entegratörü olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.                                                                                             

 

 

 

 

Misyon & Vizyon

Sağladığı tüm hizmetlerin müşterilerinde verimlilik ve rekabet avantajı oluşturacak çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmayı kendine vizyon edinen ARMOLİ’nin en önemli misyonu; kullanım ve zamandan tasarruf ettirerek iş hayatında verimliliği arttıran teknolojik çözümler sunmaktır.

ARMOLİ sürekli gelişen teknolojiyi, rekabetçi fiyat ve eksiksiz destek hizmeti ile sunmaktadır. ARMOLİ’nin sunduğu en önemli maliyet avantajı entegre çözümler üretip müşterilerinin bu hizmetlere doğrudan erişmesini sağlamasından kaynaklanmaktadır.

 

 

Kalite Politikamız

ARMOLİ sistemi sektöründe en uygun fiyatlı araç takip sistemini , en kaliteli hizmet ile birleştirerek faaliyet gösterdiği diğer sektörlerde olduğu gibi araç takip sektöründe de ilk sırada en çok tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir.

ARMOLİ Takip Araç takip sistemi , filo yönetimi , filo takip , personel takip gibi mobil takip sistemlerindeki tüm yazılım hizmetini kendi personelince geliştirmektedir . Araç Takip cihazı kendi bünyemizde üretilmektedir.

         

                                                

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial