S300

S300 : Standart takip cihazıdır. Araçların takibi, çift uydu sistemi(GPS,GLONASS), sefer bilgilerinin alınması özelleştirilebilir alarmlar dahili anten ve istek üzerine batarya ve harici anten bağlanma imkanı sunmaktadır. Bir çok özelliğiyle araç takibi için gereken tüm çözümleri içerisinde barındırmaktadır.

 

 


L300 & L300-Wi

L300: Standart takip cihazı olmakla beraber G-Sensor modülü de içermektedir. 3 boyutlu pozisyon ve hareketin anlık olarak gönderilmesi sayesinde aracın hangi pozisyonda olduğu modellenebilir.

L300-Wi: L300’e ek olarak, içerisinde bulunan kablosuz alıcı sayesinde birçok ek sensörle haberleşir. Girişleri ve çıkışları bu sayede çoğaltılabilir. Uyumlu aksesuarlar için bilgi alınız.

 

 


M300

M300: Motor takip cihazıdır. Sıvı geçirmez özelliği sayesinde açık alana montaj yapılmaya olanak sağlar. İçerisinde bulunan 3D sensor sayesinde aracın 3 boyutlu pozisyonu ve G kuvvetine göre ihlaller elde edilebilir. Standart takip cihazının tüm özelliklerini barındırır. Uyku modu sayesinde motor aküsünü bitirmez.

 

 


P300

Özel projelerimiz için ürettiğimiz bir cihazdır. İçerdiği özellikler değişebilir. Kutu boyutu, batarya boyutu, dahili G-Sensor gibi bir çok özelleştirilebilir modüller içerir.

 

Diğer tüm cihazlarımızın özelliklerini içerebileceği gibi daha kısıtlı özellikler de barındırabilir. Cihazı özelleştirmek sizin elinizde.

 


 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial